Körfez Kadın Meclisi, yeni projeleri konuştu

İlimizdeki kent konseyleri arasında en faal olan kurumlardan biri olarak dikkat çeken, özellikle Zehra Coşkun Salih başkanlığında oluşturulan Kadın Meclisi yeni çalışma dönemine oldukça iddialı hazırlanıyor.

Körfez Kadın Meclisi,  yeni projeleri konuştu

İlimizdeki kent konseyleri arasında en faal olan kurumlardan biri olarak dikkat çeken, özellikle Zehra Coşkun Salih başkanlığında oluşturulan Kadın Meclisi yeni çalışma dönemine oldukça iddialı hazırlanıyor. Kadın Meclisi yönetimi önceki gün bir araya geldi ve yeni dönem çalışmaları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

DESTEK DE SAĞLANACAK

Tütünçiftlik’teki Körfez Kent Konseyi merkezinde gerçekleşen son toplantıya, Konseyin genel sekreteri Aslı Kuş da katıldı. Önümüzdeki dönemde özellikle kadınlara yönelik hayata geçirilecek birçok çalışmanın olacağı meclis yönetiminin hazırlayacağı projelerin destekleneceği kaydedildi.

“YAPACAK İŞİMİZ ÇOK”

Toplantı sonrasında bir açıklama yapan Körfez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zehra Coşkun Salih, “Kadın meclisimiz, yeni dönemin ilk olağan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemde yapılması planlanan proje ve programlarla ilgili önemli kararlak aldık. Kadınlarımız için yapılacak çok işimiz, hayata geçirilecek çok projelerimiz olacak” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5