Başkan Şener Söğüt’e, MHP Kocaeli’den ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, seçimlerin ardından tebrik ziyaretleri almaya devam ediyor.

Başkan Şener Söğüt’e, MHP Kocaeli’den ziyaret

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, seçimlerin ardından tebrik ziyaretleri almaya devam ediyor. Son olarak MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve il yönetimi ile MHP Körfez İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu, Başkan Söğüt'ü ziyaret ederek tebriklerini iletti. Ziyaret sırasında samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, Başkan Söğüt ve MHP yöneticileri, Körfez için yapılacak ortak projeler ve işbirliği konularını ele aldılar.

MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, ziyaret sırasında Başkan Söğüt'e yeni görevinde başarılar dileyerek, Körfez'e hizmet etme konusunda ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti. İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu ise, Körfez'ün gelişimi ve kalkınması için birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti. Başkan Söğüt de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işbirliği ve dayanışma içinde çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

Tebrik ziyaretinin ardından MHP İl ve İlçe Başkanları, Başkan Söğüt'e başarılar dileyerek ayrıldılar. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ziyaretlerin kendisine moral ve motivasyon sağladığını belirterek, Körfez'e daha iyi hizmetler sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini ifade etti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’e tebrik ziyaretleri devam ederken, son olarak MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve il yönetimi ile MHP Körfez İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu’nu ağırladı. İl ve ilçe yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette Başkan Söğüt’e yeni dönem için başarılar dileyen İl Başkanı Demirbaş, “Körfez’e kazandırdığınız hizmet ve eserlere yenilerini ekleyeceğinize inancımız tam” dedi.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek, “Cumhur ittifakı olarak Körfez’de uyum içerisinde güzel bir süreç geçirdik. Halkımızın iradesi sandığa yansıdı ve bizlere yeniden Körfez’e hizmet için görev verdi. Bizler de bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5