Başkan Şener Söğüt, AK Parti Mahalle Teşkilatları, Toplantılarında Konuştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Mahalle Teşkilatları tarafından düzenlenen toplantılara katılarak bir dizi konuşma gerçekleştirdi.

Başkan Şener Söğüt, AK Parti Mahalle Teşkilatları, Toplantılarında Konuştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Mahalle Teşkilatları tarafından düzenlenen toplantılara katılarak bir dizi konuşma gerçekleştirdi. Söğüt, Çamlıtepe, Yavuz Sultan Selim ve Esentepe mahallelerindeki teşkilat toplantılarına katıldı ve burada partililerle bir araya geldi.

Hizmet Aşkıyla Gece-Gündüz Çalışacağız

Başkan Söğüt, toplantılarda yaptığı konuşmalarda AK Parti'nin her daim seçim hazırlığında olduğunu vurgulayarak, "Memleket sevdasıyla, hizmet aşkıyla gece-gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Teşkilatların sürekli aktif olduğunu ve yeni hedefler belirleyerek Körfez için çalıştıklarını ifade etti.

Yol Haritası Belirleniyor

Söğüt, teşkilat üyeleriyle yapılan toplantılarda gelecek projeler ve hizmetler üzerine değerlendirmeler yaptıklarını belirtti. Yeni hedeflerin belirlenmesi ve Körfez'in gelişimi için yol haritası çizildiğini dile getiren Başkan, katılımcıların öneri ve sorularını da dinlediğini kaydetti.

Birlik ve Dirlik Mesajı

Başkan Söğüt, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, "Rabbim birliğimizi, dirliğimizi artırsın inşallah" dedi. Toplantılarda teşkilat üyelerinin yanı sıra vatandaşların da katılımıyla yapılan etkileşimin, Körfez'in geleceği için önemli olduğunu sözlerine ekledi

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner5