Ender Oğuz'dan çarpıcı açıklamalar

Körfez'in genç ve sevilen siyasetçilerinden İYİ Parti meclis üyesi Ender Oğuz, yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti. Oğuz'un; belediyeye iş yapan başkan ve meclis üyelerinin araştırılması önerisi ilçe gündemine bomba gibi düştü.

Ender Oğuz'dan çarpıcı açıklamalar

Körfez'de son dönem siyasetinin öne çıkan isimlerinden olan, daha şimdiden ciddi bir kesim tarafından belediye başkan adaylığına yakıştırılan genç siyasetçi Ender Oğuz, çok önemli bir açıklamada bulundu. Oğuz, bugüne kadar aslında herkesin bildiği, çay sohbetlerinde konuştuğu konuyu resmen dile getirdi.  
Ender Oğuz yaptığı açıklamada; "İlçemiz de geçmişten günümüze siyaset yapan Belediye Başkanları,Meclis Üyeleri,İlçe Başkanları,İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin ve yakınlarının Belediyemiz ile doğrudan ve dolaylı olarak ticaret yaparak tek bir lira kazanım sağlayıp sağlamadıkları araştırılsa,kişilerin Vatan Millet Sevdası için mi yoksa kendi ikballeri için mi siyaset yaptıkları tüm kıymetli vatandaşlarımız tarafından öğrenilirse eğer işte o zaman şeffaf ve güvenilir bir tavırdan bahsedilir…" sözlerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2021, 16:23

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Suat
Suat - 3 yıl Önce

Ender beye yakışır takdir ediyoruz

SIRADAKİ HABER

banner5