banner10

Tayfun Balıkçı, CHP Körfez Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Körfez'in tanınmış, sevilen ve sayılan siması Körfez’li Tayfun BALIKÇI önceki gün Cumhuriyet Halk Partisi Körfez Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Evli ve iki çocuk babası Tayfun Balıkçı için Körfezlilerin ve özellikle CHP'lilerin ortak yorumu " Körfez CHP aradığı kanı buldu" oldu.

Tayfun Balıkçı, CHP Körfez Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

CHP eski belediye meclis üyesi Tayfun Balıkçı, Körfez Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Adaylık açıklamasına CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, Eski Kirazlıyalı Belediye Başkanı Cevdet Şahin, Eski Hereke Belediye Başkanı Ahmet Arıt,  İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İzmit Belediye Başkan aday adayı Emre Andız, Kocaeli Barosu eski Başkanı Sertif Gökçe katıldı.

Tayfun Balıkçı, CHP Körfez Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu bugün gerçekleştirdi. Körfez İlçe Örgütü binasına giden Balıkçı’ya, soğuk havaya rağmen çok sayıda partili eşlik etti. Başvuru evraklarını Körfez İlçe Başkanı Gülseren Solmaz Altunel’e teslim etti.

BALIKÇI; PROFESYONEL VE LİYAKATLI KADRO İLE YÖNETECEĞİZ

Körfez Belediye Başkan aday adayı Tayfun Balıkçı yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Daha sonra ilçe binasının önünde bir açıklama yapan Tayfun Balıkçı neden aday olduğunu anlattı. Balıkçı, “Körfezimizin geleceği için birlikte kararlar alabileceğimiz bir belediye yönetimine ihtiyacımız var. İki dönem belediye meclis üyeliği yapmış, geçmişi ve sorunları bilen bir evladınız olarak, önümüzdeki 5 yılda ilçemizi yaşanabilir bir kente dönüştürmek amacıyla Cumhuriyet Halk Partisi Körfez Belediye Başkan aday adayı olmaya karar verdim. Bugün beni yalnız bırakmayan tüm partililerime teşekkür ediyorum” dedi.

“Körfez ilçesi kurucu belediye başkanımız Hüseyin Avni Şirin’den sonra CHP’li kimse belediyeyi yönetmedi. Şirin, 23 buçuk yıl belediyeyi yönetti. Biz belediyeyi alacağız ve 30-40 sene belediyeyi yöneteceğiz. 1 milyon 330 bin liralık bir belediye yönetiliyor. Size söz veriyorum, profesyonel bir kadro ile yöneteceğiz.” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5