banner10

Körfezli sporculardan, 5 madalya

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü sporcuları, Kocaeli Karate İl Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde etti.

Körfezli sporculardan, 5 madalya

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü sporcuları, Kocaeli Karate İl Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde etti. Hasan Gemici Spor Salonu'nda düzenlenen şampiyonada sporcularımız toplamda 5 madalya kazandı. Ümit, Genç, U21 ve Büyükler kategorilerinde mücadele eden sporcularımız, gösterdikleri performansla dikkatleri üzerlerine çekti.

Kulüp antrenörleri ve sporcuların yoğun çalışmalarının karşılığını aldığı şampiyonada, Körfezli sporcuların elde ettiği madalyalar büyük bir gurur kaynağı oldu. Sporcularımız, hem bireysel hem de takım olarak gösterdikleri başarılı performanslarla rakiplerine üstünlük sağladılar.

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü, sporcularının başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Kulüp yönetimi ve antrenörler, sporcularını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Körfezli sporcuların bu başarısı, ilçemizin spor alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya koydu.

225 sporcunun katıldığı Kocaeli Karate İl Şampiyonası’nda bütün kategorilerde kıyasıya mücadeleler yapılırken, sporcuların rekabeti ve heyecanları görülmeye değerdi. Şampiyonada Körfez Gençlerbirliği SK adına müsabakalara katılan 5 sporcu madalya almanın mutluluğunu yaşadılar.

Körfezli sporcular; Kübranur Hanne Eraslan Ümit Kadınlar +66 Kg’da ve Yadigar Egin Ümit Kadınlar 61 Kg’da Şampiyon olurken Öykü Ece Bozukluhan Ümit Kadınlar 47 Kg’da, Ayda Nur Aydın Genç Kadınlar 53 Kg’da ve Esad Melik Ay Ümit Erkekler +70 Kg’da üçüncü olarak kürsüde yer aldılar.

HEYECANLARI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

Kulüp adına şampiyonaya katılan diğer sporcular da sıralamaya girerek spor kariyerleri için ciddi ve dişli rakipleri arasında önemli tecrübe edindiler. Dereceye girerek kürsüsüne çıkabilmek için büyük çaba harcayan sporcuların heyecanları ve madalya aldıkları mutluluk anları da salonun ve şampiyonanın en güzel anlarıydı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5