banner10

Başkan Hürriyet: Efsane Kocaelispor iyi ki varsın!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yayımladığı mesajında Kocaelispor’un 57’inci kuruluş yıl dönümü ve tüm İzmitlilerin 24 Nisan Dünya İzmitliler Günü’nü kutladı 

Başkan Hürriyet: Efsane Kocaelispor iyi ki varsın!

Dünya İzmitliler Günü kutlu olsun

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kentin markası Kocaelispor’un 57’inci kuruluş yıl dönümü ve 24 Nisan Dünya İzmitliler Günü sebebiyle mesaj yayınladı Başkan Hürriyet, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Bugün şanlı Kocaelispor’umuzun 57. Kuruluş yıl dönümü. İzmitlilik, kentlilik, dayanışma, komşuluk, yardımlaşma, hoşgörü içinde yaşama gayretimizin bir göstergesi olarak, şanlı Kocaelispor’umuzun da kuruluş yıl dönümü olan 24 Nisan tarihini Dünya İzmitliler Günü olarak ilan etmiştik. Bu vesileyle kent hafızasına katkı sunmanın, İzmitlilerin unutamayacakları ve coşkuyla kutlayacakları bir güne kavuşmalarına vesile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

“ŞANLI KOCAELİSPOR 57 YAŞINDA”

Kentin en önemli birleştirici gücü olan şanlı Kocaelisporumuzun 57’inci kuruluş yıl dönümünü en samimi duygularımla kutluyorum. Bu yıl 2. Ligdeki son yılımız olacağına inancım tam. Önümüzdeki yıllarda yeniden Süper Lig’de fırtınalar estirmesi için en kötü gününde olduğu gibi bugün ve yarın da yeşil siyah armanın en büyük destekçiyiz. Efsane Kocaelispor’un şanlı tarihinde emeği geçen ve ebediyete uğurladığımız tüm başkan, yönetici, antrenör, futbolcu ve çalışanlara Allah’tan rahmet dilerim. İyi ki varsın Kocaelispor!”

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5