Başkan Şener Söğüt, “Biz büyük bir aileyiz” 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde personeliyle bayramlaşarak bir araya geldi. Başkan Söğüt, bayram öncesi son mesai gününde ilk olarak Teknik Hizmetler Alanı’nda saha personeliyle buluştu.

Başkan Şener Söğüt, “Biz büyük bir aileyiz” 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kurban Bayramı öncesinde personeliyle bayramlaşarak bir araya geldi. Başkan Söğüt, bayram öncesi son mesai gününde ilk olarak Teknik Hizmetler Alanı’nda saha personeliyle buluştu. Burada, belediyenin altyapı ve saha hizmetlerinden sorumlu çalışanlarla samimi bir ortamda bayramlaşan Başkan Şener Söğüt, personelin bayramını kutladı ve emeklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Daha sonra Başkan Söğüt, belediye hizmet binasında diğer personel birimleriyle bir araya geldi. Belediye çalışanlarının farklı birimlerinden gelenlerle buluşan Başkan Şener Söğüt, burada da bayramlaşma töreninde bulundu. Başkan Yardımcıları ve müdürlerin de katıldığı bu buluşmada, birlikte geçirilen çalışma günlerinin ardından bayramın coşkusunu paylaştılar.

Başkan Şener Söğüt, personelle olan bu samimi buluşmalarında belediyenin bir ailesi olarak bir araya geldiklerini vurgulayarak, herkesin bayramını kutladı ve sağlıklı, huzurlu günler diledi. Belediye yönetimi ve personel arasındaki dayanışma ve iş birliği mesajı veren Başkan Söğüt, yeni dönemde de birlikte başarıya ulaşacaklarına olan inancını dile getirdi.
.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Personele çikolata ikramında bulunan Başkan Şener Söğüt, “Bir bayrama daha sizlerle burada giriyor olmak, bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi. Başkan Söğüt daha sonra personelle tek tek bayramlaşarak Kurban Bayramlarını kutladı.

 

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5