Başkan Şener Söğüt, “Körfez’e değer katmaya devam edeceğiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, seçimlerin ardından göreve başladığı ilk günlerde hızlı bir şekilde çalışmalara başladı.

Başkan Şener Söğüt, “Körfez’e değer katmaya devam edeceğiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, seçimlerin ardından göreve başladığı ilk günlerde hızlı bir şekilde çalışmalara başladı. Başkan Yardımcıları ve müdürlerle bir araya gelen Söğüt, Körfez'e değer katacak projeleri hayata geçirmek için kararlı olduklarını belirtti.

Toplantıda, belediyenin önümüzdeki 5 yıl içinde gerçekleştireceği hizmet ve eserlerin planlaması yapıldı. Başkan Söğüt, Körfez'in gelişimine katkı sağlayacak projelerin hayata geçirilmesi için ekip olarak birlikte çalışacaklarını vurguladı.

Başkan Söğüt, Körfez halkının beklentilerini karşılayacak, yaşam kalitesini artıracak ve şehrin değerini yükseltecek çalışmalar yapacaklarını söyledi. Körfez'e değer katmaya devam edeceklerini belirten Başkan Söğüt, halkın desteğiyle birlikte daha yaşanabilir bir şehir hedeflediklerini ifade etti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 31 Mart Seçimleri sonrasında çalışmalara hızlı başladı. İlk olarak Başkan Yardımcıları; İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Levent Yılmaz, Serkan Yeğnidemir, Sait Çalık ve Ahmet Erdemiş ile birlikte değerlendirme toplantısı gerçekleştiren Başkan Söğüt daha sonra meclis salonunda müdürlerle bir araya geldi. Başkan Söğüt, 31 Mart seçimlerini geride bıraktıklarını ve yeni dönemde milletin tekrar eser ve hizmet siyaseti için kendilerine yetki verdiğini belirtti.

GÜZEL PROJELER HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Başkan Şener Söğüt, “5 yıllık yeni hizmet dönemi için vatandaşlarımız bizlere tekrar yetki verdi. Seçim bitti şimdi hizmet ve eser üretme zamanı. Geçmişte yapılan hizmet ve eserlerde sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın emeği büyük. Yeni dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize ve ilçemize değer katacak projeleri hayata geçirmenin gayreti içinde olacağız.

BU KENT İÇİN HAYALLERİMİZ VAR

Körfez için yapılacak çok işimiz gerçekleştireceğimiz hayallerimiz var. Bütün bunları ortak akıl ve ekip ruhu ile gönül belediyeciliği ilkesini rehber edinerek gerçekleştireceğiz. Bu vesile ile yeni dönemin hepimiz için hayırlar getirmesini temenni ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2024, 13:41

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5