Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Kitap Fuarındaki Yerini Aldı

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Türkiye'nin en önemli kültür etkinliklerinden olan ve bu yıl 13.'sü düzenlenen Kocaeli Kitap Fuarı’ndaki yerini bu yıl da alarak hizmetlerini sürdürüyor.

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, Kitap Fuarındaki Yerini Aldı

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, bugün kitap fuarında yer alan sağlık stantlarını ziyaret ederek verilen hizmetleri yerinde gözlemledi.

Kocaeli Şehir Hastanesi ve İzmit İlçe Sağlık Müdürlüğü stantlarında sunulan çalışmalar hakkında bilgilendirilen İl Sağlık Müdürü Pehlevan '' İl Sağlık Müdürlüğümüz ve bünyesine bağlı sağlık kuruluşları tarafından kurulan stantlarımız ile vatandaşlarımıza çok  önemli hizmetler ücretsiz olarak veriliyor. B koridoru 350 ve 351 numaralarda yer alan stantlarımıza başvuran vatandaşlarımıza, sağlık ekiplerimiz tarafından,  göz ölçümü, diyetisyen hizmeti, vucüt analizi, sağlıklı beslenme önerileri, doğru el yıkama tekniği, tansiyon ve şeker ölçümü, diyabet ve organ bağışı konularında birbirinden önemli bilgilendirmelerde bulunuluyor, farkındalık sağlanıyor. Tüm vatandaşlarımızı, hergün farklı bir sağlık kuruluşumuzun görev alacağı bu stantlarımıza hizmetlerimizden yararlanmaları amacıyla  bekliyoruz' diye konuştu.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5