Körfez Ticaret Odası, Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Gerçekleştirildi

Körfez Ticaret Odası (KTO), Haziran ayı meclis toplantısını Meclis Başkanı Güngör Ayhan yönetiminde Cemaleddin Fidancı Meclis Salonu'nda düzenledi.

Körfez Ticaret Odası, Haziran Ayı Meclis Toplantısı, Gerçekleştirildi

Körfez Ticaret Odası (KTO), Haziran ayı meclis toplantısını Meclis Başkanı Güngör Ayhan yönetiminde Cemaleddin Fidancı Meclis Salonu'nda düzenledi. Toplantıya KTO Meclis Üyeleri, Genç ve Kadın Girişimci üyeleri, Komite Üyeleri, Disiplin Kurulu üyeleri ve Gebze Teknik Üniversitesi öğrencileri katıldı. Toplantıda 2024 yılı Haziran ayı boyunca gerçekleştirilen Oda faaliyetleri ile birlikte, komitelerin, kadın ve genç girişimcilerin faaliyet sunumları ele alındı.

Detaylı Sunumlar ve İstişareler

KTO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yılmaz, 11. (Sigorta/Finans Kuruluşları) Meslek Grubu'nun görüşülen konularını paylaşırken, Genç Girişimci İcra Kurulu Üyesi Asil Baykal, Gedik Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Erkasap'ın liderlik eğitimi sunumunu ve Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Öğr. Üyesi Faik Çelik'in "Türkiye Ekonomisine Genel Bakış: Yatırım Seçenekleri" söyleşisini detaylandırdı.

Firma Tanıtımları ve Proje Sunumları

Komite Üyesi Ünal Vuruş, firma tanıtımını gerçekleştirirken, Gebze Teknik Üniversitesi Delta IC Lab ve Havacılık ve Uzay Kulübü öğrencileri, projelerini ve hedeflerini paylaştı. Toplantı, katılımcılar arasında bilgi paylaşımı ve işbirliği fırsatları sunarken, Körfez Ticaret Odası'nın bölge ekonomisine ve girişimcilere yönelik desteklerini ön plana çıkardı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5