Petkim Ortaokulu’nda, ‘hüzünlü’ tören

Pektim Ortaokulu’nda Bayrak Töreni’ne katılan Başkan Söğüt, daha sonra vefatı ile eğitim camiasında büyük üzüntü yaşatan Okul Müdürü Adem Akgöl için öğretmenlere başsağlığı diledi

Petkim Ortaokulu’nda, ‘hüzünlü’ tören

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Petkim Ortaokulu’nda önce bayrak törenine katıldı daha sonra da öğretmenlerle bir araya geldi. Vefatı ile eğitim camiasında büyük üzüntü yaratan Petkim Ortaokulu Müdürü Adem Akgöl için de başsağlığı dileyen Başkan Söğüt, “Acımız kuşkusuz çok büyük. İyi bir insan, iyi bir eğitimciydi” dedi.

BAŞARINIZI SÜREKLİ KILIN

Öğrencilerini ne kadar çok sevdiğini de ben yakinen biliyorum. Okulun eksiklikleri, sizlerin daha iyi şartlarda eğitim göreceği alanın iyileştirilmeleri ile ilgili birçok kez konuştuk. Artık maalesef aramızda olmayacak. Ama inanıyorum ki, sizler onu unutmayacaksınız ve başarınızı sürekli kılacaksınız” dedi.

BİZLERİ DERİNDEN ÜZDÜ

Bayrak töreni sonrasında okul konferans salonunda öğretmenlerle de bir araya gelen Başkan Söğüt, “Adem hocamızın vefatı bizleri de derinden üzdü. Acınız büyük. Hepimiz üzüntülüyüz. Kendisine yüce Allah’tan rahmet, eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5