banner10

KOTO Meclis Üyeleri, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin düzenlediği Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne katıldı.

KOTO Meclis Üyeleri, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi

Seminer, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelme fırsatı sunarak, iş dünyasının çatı kuruluşu olan TOBB’un çalışmaları hakkında bilgi edinme imkanı sağladı. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyeleri, seminerde sektörel gelişmeler, ekonomik veriler ve iş dünyasını ilgilendiren konular hakkında detaylı bilgi aldılar.

Seminer, TOBB Ankara İkiz Kuleler’de gerçekleşti ve iki ayrı tarihte gerçekleşen programın ilk grubu Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyeleri tarafından tamamlandı. Meclis üyeleri, seminerde edindikleri bilgileri ilimize dönerek paylaşacaklar ve odalarının çalışmalarına yansıtacaklar. TOBB’un düzenlediği bu tür etkinlikler, üye odaların ve borsaların daha etkin ve verimli bir şekilde çalışmalarını desteklemeyi amaçlıyor.

Türk iş dünyasının çatı kuruluşu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, üyesi olan Oda/Borsa’ların meclis üyelerine özel bilgilendirme semineri düzenledi. TOBB Ankara İkiz Kuleler’de gerçekleşen seminere iki ayrı tarihte katılacak olan Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyeleri’nin ilk grubu, geçtiğimiz günlerde programını tamamlayarak ilimize döndü.

KOTO HEYETİ

KOTO heyetinde; Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Can Kuşkan, Meclis Başkan Yardımcısı Fikret Yıldırım, Akif Kahraman, Cevat Yıldız, Emine Nilay Özkan, Eray Bodur, Handan Kümeli, Hasan Kanca, İbrahim İbrahimoğlu, Mert Kavşut, Sami Durmuşoğlu, Sedat Köse, Şükrü Burak Peksoy, Tunç Tuncaboylu, Veli Başkurt, Yusuf Erenkaya yer aldı.

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN TAVSİYELER

Program kapsamında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile de bir araya gelen KOTO heyeti, Oda’nın çalışmaları ile ilgili bilgi aktardı. Seminerde yaptığı konuşmada programın, TOBB’un yapısı ve faaliyetleri noktasında meclis üyelerini bilgilendirmek için önemli bir fırsat oluşturduğunu vurgulayan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, görevlerine bu dönem yeni seçilen Meclis üyeleri için tavsiyelerde bulundu.

‘İNSANLARA FAYDALI OLACAK YERDESİNİZ’

Hisarcıklıoğlu, konuşmasını “İnsanlara tam da faydalı olacak yerdesiniz” sözleriyle sürdürerek, “İlinize, ilçenize katkı vermek istiyorsanız bulunduğunuz makamlar müthiş bir fırsat. Unutmayın insanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” dedi.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5