banner10

Talus: Bu sonuçlar 13-0'ı işaret ediyor

Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan AK Parti il binası önündeki kutlamada konuşan İl Başkanı Talus, "Bu sonuçlar yerel seçimlerde Kocaeli'de 13-0 kazanacağımızı gösteriyor" dedi

Talus: Bu sonuçlar 13-0'ı işaret ediyor

TALUS: BAY BAY KEMAL’İ MUTFAĞA GÖNDERDİK

Seçim sonuçlarının belli olmasıyla partililerinin arasına gelen İl Başkanı Şahin Talus, yaptığı açıklamada tüm teşkilata teşekkür etti. Bugün 80. Gün 10 Mart’ta seçim maratonuna başladık. 1  Mayıs’ta bayram yapacaktık 14 gün sonra bayram yapacağız Kocaeli’nin sandıklarını patlatacağız dedik. Allah'a şükür bugün cumhur İttifakı olarak Kocaeli’nin sandıklarını patlattık. Bay Bay Kemal’i28 Mayıs’ta o meşhur mutfağına gönderdik. Tüm Kocaeli’ye, tüm Türkiye’ye ne demiştik? Tüm dünyaya o adam kazandı dedirtecek miydik? dedirttik” diye konuştu.

‘BU TABLO 13-0 DEMEK’

Sözlerini sürdüren Talus, “Biz kazandık mı Türkiye kazanacak dedik. Allah’a şükür ki Recep Tayyip Erdoğan çok büyük bir ezici çoğunlukla kazandı. Hepinize teşekkür ediyorum. Böyle bir teşkilatın il başkanı olmaktan gurur duyuyorum. 80 gündür herkes koşturdu, İşte teşkilat, işte Kocaeli. 12 ilçede de Cumhur İttifakı olarak lideriz. Kocaeli’de fark atarak öndeyiz. Yerel seçimlerde ne yapacağımızı gösteriyor bu tablo. Yere seçimlerde 13-0 yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Körfez Gazetesi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner5